İade ve Değişim

Ana Sayfaİade ve Değişim

Sevkiyat

Siparişleriniz 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Bu surenin birçok e-ticaret sitesine göre daha uzun olmasının iki temel sebebi vardır:

1.      Ürünlerde tazeliği korumak amacıyla bir çok ürünümüzde stok tutamıyoruz. Bu nedenle ürünlerinizi siz sipariş verdikten sonra temin ediyoruz.

2.      Ürünlerin gıda ürünleri olmasından dolayı sevkiyattan önce her turlu güvenlik kontrolünü yaptığımızdan emin oluyoruz.

3.      Bir çok üründü, stoklarımız uygun olduğunda aynı günde kargoya veriyoruz.

Teslimat:

Teslimat 3-6 is günü içerisinde yapılmaktadır. Ürünleriniz tek bir pakette sizlere teslim edilmektedir.

Teslimat Sonrası:

Açıldığımız günden yana durmadan dinamik bir yapı ve süreç içerisinde kendimizi her alanda geliştirmemizin en temel öğesi hep siz müşterilerimiz oldunuz. Gerek paketleme, gerek sitemizin tasarımı, gerek ürünlerimizin lezzeti konusunda daima sizlerin görüşlerinizi birinci derecede önemli görüp buna göre hareket ettik. Bu prensibimizi daima koruyacağız, bu noktada sipariş sonrasında ürünler ve size verdiğimiz hizmet hakkındaki olumlu-olumsuz görüşlerinizi bizimle paylaşmanızdan büyük mutluluk duyarız. Bununla beraber ayni şekilde bu görüşlerinizi sitemizde yorumlar kısmında paylaşmanız da diğer müşterilerimiz için ciddi bir bilgi kaynağı olacaktır. Ayni şekilde ilgilenirseniz bizimle Facebook ve Twitter sayfalarımız aracılığıyla da iletişim halinde kalabilirsiniz. Katkılarınız için teşekkürler.

Sepetim
Üye Girişi

Hesabınız yok mu?

Yeni hesap oluştur?